Zalensų slėnio žemėlapis

Pramogos Zalensuose - lt

„Zalensų pramogų ir poilsio slėnyje“, įsikūrusiame nuostabiame gamtos prieglobstyje kiekvienas gali atgauti jėgas, atitrūkti nuo kasdienybės ir atgaivinti pavargusį kūną bei protą. Slėnio krantus skalaujanti Dubysa – viena populiariausių ir gražiausių Lietuvos upių, miškais apaugusiais šlaitais, salpinėmis pievomis. Vidutinio sraunumo, duburiuotą upę mėgsta vandens sporto mėgėjai ir šeimos su vaikais. Tad iškylas baidarėmis gali rinktis kiekvienas norintis pasigrožėti nuostabia upę supančia gamta. Mėgstantys aktyviai leisti laiką gali rinktis krepšinį, tinklinį ar futbolą. Įspūdžių suteiks orientacinės varžybos (organizuoja mūsų partneriai), šaudymas iš lankų ar pneumatinio ginklo.

Baidarių nuoma Dubysoje

Penkios skirtingos plaukimo baidarėmis trasos tiks net patiems išrankiausiems. Užtenka užsisakyti baidarių nuomą, o visais organizaciniais darbais bus pasirūpinta, tad svečiams beliks tik mėgautis iškyla. Norintys pratęsti poilsį kerinčios gamtos apylinkėse, po plaukimo, gali atsipalaiduoti stovyklavietėje esančioje pirtyje ar kubile bei apsistoti stovyklavietės namelyje.

Orientacinės varžybos

Svečiuodamiesi galėsite suburti bendraminčių komandą ir įdomiai praleisti laiką gryname ore, gamtos apsuptyje. Prireiks ir pastabumo, ir sumanumo, o visas laikas dovanos geras emocijos ir įsimintinus įspūdžius. Galima rinktis net iš kelių trasos sudėtingumų.
Komandos dydis: 6-30 žmonių
Kaina: nuo 300 . Priklauso nuo žmonių kiekių ir trasos sudėtingumo.
Prireiks: patogios avalynės ir aprangos
Vyksta esant bet kokiam orui
Trukmė: 1-2,5 val. Priklauso nuo žmonių kiekių ir trasos sudėtingumo.

Šaudymas iš lanko bei pneumatinio ginklo

Norintiems ekstremalesnių pojūčių siūlome išmėginti savo jėgas bei taiklumą šaudant iš pneumatinio ginklo, o norintys prisiminti vaikystę gali pasirinkti šaudymą iš lanko į stacionarius taikinius. Apmokysime kaip reikia naudotis inventoriumi, supažindinsime su ginklais. Abi pramogos vykdomos lauke, esant geram orui.

Kainos:

  • Šaudymas iš pneumatinio ginklo į stacionarius taikinius - 40€/1,5 val./ 250 šovinukų.
  • Šaudymas iš lanko į stacionarius taikinius - 40€/1,5 val.

Partnerių organizuojamos pramogos

Alaus degustacija

Gali vykti mūsų poilsio ir pramogų slėnyje arba alaus darykloje.
Daugiau informacijos

Skrydis parasparniu

Galite užsisakyti skrydi parasparniu ir pažvelgti į mūsų apylinkėse iš aukštai.
Daugiau informacijos

Sezoninė medžioklė

Sezono metu organizuojamos žvėrių bei paukščių medžioklės. Teirautis telefonu

+37068717125 (Gytis)
Author photo

Rasius Banevičius

Teko poilsiauti ne vieną kartą. Išbandėme tikriausiai visus plaukimo baidarėmis maršrutus. Manau tai bene geriausia vieta ramiam, nevarginančiam pasiplaukiojimui baidarėmis. O jau tas šeimininkų svetingumas...

Siūlau ir jums pabandyti, patiks!

Author photo

Vilija ir Nerijus Ramanauskai

Ačiū už nuostabią aplinką, skanų maistą, šiltą priėmimą mūsų vestuvių šventei :)

Dėkojame!

Author photo

Gytis Misiukevičius

Zalensų poilsio ir pramogų slėnyje lankausi pats ir atsivežu savo artimus žmones bei klientus jau daugiau nei 15 metų ir drąsiai galiu teigti, jog tai yra mano mėgstamiausia sodyba visoje Lietuvoje. Nuo aptarnavimo iki gamtos grožio - viskas yra nuostabu. Šeimininkai svetingi ir visada padedantys, namai ir aplinka išpuoselėti, pilna įvairiausių pramogų.