Zalensų slėnio žemėlapis

Gytis Misiukevičius

Zalensų poilsio ir pramogų slėnyje lankausi pats ir atsivežu savo artimus žmones bei klientus jau daugiau nei 15 metų ir drąsiai galiu teigti, jog tai yra mano mėgstamiausia sodyba visoje Lietuvoje. Nuo aptarnavimo iki gamtos grožio - viskas yra nuostabu. Šeimininkai svetingi ir visada padedantys, namai ir aplinka išpuoselėti, pilna įvairiausių pramogų.

Gintaras Vidmantas

Ar gali būti puikesnės atostogos, kai nuolat saulutė šviečia, kai upės tėkmė kiekvieną sekundę dovanoja ramumą, kada pasineri į puikią aplinką... O, kai dar tave sutinka nuoširdūs šeimininkai, kas gali būti nuostabiau? Visų savo draugų vardu dėkoju Romutei, Eimantui, Irmanto ir Erikos šeimoms už puikias sąlygas ir akimirkas, kurias galima patirti atostogaujant.

Dovilė ir Marius Vyšniauskai

Šventėme savo vestuves. Likome viskuo patenkinti. Svetinga šeimininkė, graži aplinka, skanus maistas ir super aptarnavimas.

Dėkojame už viską ;)

Rasius Banevičius

Teko poilsiauti ne vieną kartą. Išbandėme tikriausiai visus plaukimo baidarėmis maršrutus. Manau tai bene geriausia vieta ramiam, nevarginančiam pasiplaukiojimui baidarėmis. O jau tas šeimininkų svetingumas...

Siūlau ir jums pabandyti, patiks!

Vilija ir Nerijus Ramanauskai

Ačiū už nuostabią aplinką, skanų maistą, šiltą priėmimą mūsų vestuvių šventei :)

Dėkojame!

Apie Zalensus

Vieninga, darbšti ir atsidavusi – geriausi žodžiai atspindintys Zalensų šeimą. Meilė darbui ir siekis tobulėti jau 20 metų šeimos verslą veda pirmyn. Istorija siekia 1996-uosius, kuomet Romai Zalensienei kilo idėja nepakartojamo grožio Dubysos slėnyje įkurti pirmąją sodybą, simboliškai pavadintą šeimos vardu.

Šiuo metu poilsio ir pramogų slėnį "Zalensai" sudaro trys įvairių dydžių sodybos, išskirtinis "Gegužinių slėnis" ir stovyklavietė "Dubysa". Norintys laiką praleisti ant paties Dubysos kranto gali apsistoti nuosavose palapinėse. Vienu metu visame komplekse gali svečiuotis apie 3000 žmonių.

SKAITYTI DAUGIAU

Prašome pasidalyti savo įsimintiniausiomis akimirkomis Zalensuose, naudodamiesi hashtag #zalensai #zalensusodyba #paspinciuka #stovyklavietedubysa, ir padėkite jas „Instagram“.

Zalensai poilsio ir pramogų slėnis