Zalensų slėnio žemėlapis

Apie Zalensų šeimą - lt

Vieninga, darbšti ir atsidavusi – geriausi žodžiai atspindintys Zalensų šeimą. Meilė darbui ir siekis tobulėti jau 20 metų šeimos verslą veda pirmyn. Istorija siekia 1996-uosius, kuomet Romai Zalensienei kilo idėja nepakartojamo grožio Dubysos slėnyje įkurti pirmąją sodybą, simboliškai pavadintą šeimos vardu.

Šiuo metu poilsio ir pramogų slėnį „Zalensai“ sudaro trys įvairių dydžių sodybos, išskirtinis „Gegužinių slėnis“ ir stovyklavietė „Dubysa“. Norintys laiką praleisti ant paties Dubysos kranto gali apsistoti nuosavose palapinėse. Vienu metu visame komplekse gali svečiuotis apie 3000 žmonių.

Pradinius žingsnius mena maža užrašų knygelė odiniais viršeliais, kurioje įrašyti pirmieji klientai, svarbiausi įvykiai ir išmoktos pamokos. 

Bėgant metams, čia vaikystę praleido ir Zalensų sūnus Irmantas bei dukra Erika. Nuo pat mažumės pamilę šį gamtos kampelį  jie neįsivaizdavo savo ateities kitur. Todėl rinkosi mokslus, kurie padėtų pritaikyti įgytas žinias šeimos verslui tobulinti ir plėtoti.

Šiuo metu „Zalensų sodybų“ komplekse intensyviai darbuojasi Eimantas ir Roma Zalensai, dukra Erika bei sūnus Irmantas su žmona Simona. Visi jie – ne tik darni ir vieninga šeima, bet ir glaudžiai bendradarbiaujantys kolegos, kuriems svarbiausia vertybė – žmogus.

Todėl diena iš dienos yra daroma viskas, jog kiekvienas atvykęs pasijustų lyg namuose, būtų apsuptas ne tik įkvepiančios gamtos, bet ir išskirtinio dėmesio. Toks Zalensų sodybos šeimininkų požiūris į verslu tapusį pomėgį pritraukia naujų ir sulaukia nuolatinių poilsiautojų bei vis daugiau atvykstančių verslininkų, čia organizuojančių seminarus, mokymus ir svarbius susitikimus.

Per 20 sodybos gyvavimo metų čia apsilankęs gausus būrys klientų negaili gražių žodžių apie šį įstabų Dubysos slėnį, o kaskart būdami čia jie supranta, jog draugiškas  Zalensų bendravimas ir profesionalumas nepalieka abejingų. Būtent dėl to, kasmet vis daugiau žmonių gražiausias savo gyvenimo šventes patiki būtent Zalensų šeimai.

Mūsų draugai ir partneriai