Zalensų pramogų ir poislio slėnio svečių knyga - lt

Gražus, jausmingas žodis padeda tikėti savo darbu, džiugina širdį ir neleidžia nuleisti rankų. Trūkumai ir pastabos visuomet skatina tobulinti siūlomas paslaugas, kad šios taptų dar kokybiškesnėmis. Įkvepia drąsiai eiti pirmyn vardan esamų ir būsimų klientų. Kaskart apsilankę Zalensų pramogų ir poilsio slėnyje palikite atsiliepimą ir drąsiai išsakykite savo patirtus įspūdžius.

Zalensų slėnio žemėlapis
2016-08-13

Kristina ir Darius Dzvonkai

Zalensų sodyba, tai nuostabiausia vieta švęsti savąją gyvenimo švente. Džiaugiamės pasirinkę šią vietą: visų pirma buvome maloniai sutikti dar pirmąją susitikimo dieną :) mus ramino, kad tikrai nereikia pergyventi ir tai pasitvirtino 101 procentu. Šventes dieną mums tereikėjo džiaugtis, nes viskas buvo atlikta iki smulkmenų, net ir daugiau, aptarnavimas nuostabus, šventės vieta sutvarkyta nuostabiai. Dėkojame dar kartelį ir tikrai rekomenduojame rinktis būtent šią sodybą!!! Ačiū Jums!!! :)

2016-05-17

Gytis Misiukevičius

Zalensų poilsio ir pramogų slėnyje lankausi pats ir atsivežu savo artimus žmones bei klientus jau daugiau nei 15 metų ir drąsiai galiu teigti, jog tai yra mano mėgstamiausia sodyba visoje Lietuvoje. Nuo aptarnavimo iki gamtos grožio - viskas yra nuostabu. Šeimininkai svetingi ir visada padedantys, namai ir aplinka išpuoselėti, pilna įvairiausių pramogų.

2016-05-02

Gintaras Vidmantas

Ar gali būti puikesnės atostogos, kai nuolat saulutė šviečia, kai upės tėkmė kiekvieną sekundę dovanoja ramumą, kada pasineri į puikią aplinką... O, kai dar tave sutinka nuoširdūs šeimininkai, kas gali būti nuostabiau? Visų savo draugų vardu dėkoju Romutei, Eimantui, Irmanto ir Erikos šeimoms už puikias sąlygas ir akimirkas, kurias galima patirti atostogaujant.

2016-04-28

Vilija ir Nerijus Ramanauskai

Ačiū už nuostabią aplinką, skanų maistą, šiltą priėmimą mūsų vestuvių šventei :)

Dėkojame!

2016-04-22

Rasius Banevičius

Teko poilsiauti ne vieną kartą. Išbandėme tikriausiai visus plaukimo baidarėmis maršrutus. Manau tai bene geriausia vieta ramiam, nevarginančiam pasiplaukiojimui baidarėmis. O jau tas šeimininkų svetingumas...

Siūlau ir jums pabandyti, patiks!

2016-04-22

Dovilė ir Marius Vyšniauskai

Šventėme savo vestuves. Likome viskuo patenkinti. Svetinga šeimininkė, graži aplinka, skanus maistas ir super aptarnavimas.

Dėkojame už viską ;)

Laukiame Jūsų atsiliepimų apie sodybas ir suteiktas paslaugas!