Zalensų slėnio žemėlapis

Asmeninės šventės

Zalensų sodybose kiekviena šeima gali atrasti tinkamiausią vietą svarbiausioms gyvenimo šventėms: krikštynoms, jubiliejams, įvairiems minėjimams ar pasibuvimams drauge. Draugų kompanijos gali palydėti šeimyninio gyvenimo link jaunuosius suorganizuodami mergvakarius ar bernvakarius.

Skaityti daugiau

Vestuvės

Visiems svajojantiems apie savo išskirtinę ir pačią gražiausią gyvenimo šventę rekomenduojama atvykti į Zalensų sodybas. Visame komplekse esantys pastatai alsuoja originalumu ir charizma, tad kiekvienas savo šventę gali paversti tikrai unikalia ir įsimintina.

Skaityti daugiau

Įmonių šventės ir seminarai

Grynas oras ir žaliuojanti gamta tinkama ne tik poilsiui, bet ir produktyviam darbui. Juk nėra nieko geriau kaip pakeisti darbinę aplinką ir pasisemti įkvėpimo gamtoje. Dubysos slėnyje, apsuptos miško, Zalensų sodybos, pritaikytos įvairaus pobūdžio įmonių šventėms, mokymams ar seminarams.

Skaityti daugiau

Poilsis ir pramogos

Skirtingose Zalensų sodybose tiek draugai, tiek šeimynos ras sau mielą užsiėmimą ar galės atsipūsti nuo darbų ir kasdienės rutinos. Mėgstantys ramybę, atvykę čia gali mėgautis paukščių giesmėmis, ošiančiu mišku ir ramiu pasivaikščiojimu slėnyje. Linkę laiką leisti aktyviai gali rinktis iškylas baidarėmis.

Skaityti daugiau

Dideli renginiai

Zalensų pramogų ir poilsio slėnio erdvi teritorija leidžia rengti itin dideles šventes, įmonių renginius ar įvairius sąskrydžius. Esant poreikiui vienu metu įmanoma išsinuomoti visas sodybas, kurios labai patogiai išdėstytos ir yra arti viena kitos.

Skaityti daugiau

Pagal šventę - lt